TarzOkey Site Sahipleri: NiLayCa Ve ][-ŞaRa-][ Dır.

TarzOkey.Com adresine hoşgeldiniz. Sizlere hoş vakit geçirmek temennimizdir.

Aşk Mesajları

Sen Beyaz Bulutların Arasında Yağmurlu Gözlerle bana Gülen Sevgili Senin için Güneş Oldum hayata Bir Seni Sevdim Yağmurlu Dünyamda Sevgilim.

Kalbim her zaman Senin için Atacak Gözlerim Bu hayata Kapansada Ruhum hep Yanında Olacak hep Seni Koruyacak ben Seni Böyle Sevdim Sevgilim.

Aşk Dediğin 2 Kelime ile Anlatılmaz Aşk Dediğin 1 Mesajla ispatlanma, Aşk Dediğin Sadece Uğruna öLmek Değildir Aşk Dediğin Senin için Ağlayan Gözlerimdir.

Aşk bir Çiçeğin Su ile bütünleşmesidir Aynı Bizim gibi Sevgilim Sen ömrümün Suyu ben ise Senin hayatının Tgek Çiçeğiyim.

Bir Hikayenin Mutlu iki Karakteriyiz Bu Hikayenin Sunu Mutlu ve Ölümsüz Bir Aşk Eseri Olucak Bebeğim Seviyorum Seni.

Hayatıma Anlam Katan ten Anlamsın Hayatımda Sevgilim.

Aşkım Sen hayatıma giren Beyaz Bir güvercinsin Kalbimde Kanat Çırpan Gözlerime Renk veren tek iLahsın Benim için Seviyorum Seni Biriciğim.

Sen gitsende Bu kalp Senin için Atacak, Sen Sözlerinle Beni öldürsende Gözlerini hayal ederek Yaşamaya Calışacağım Ben Seni Böylede Severim Aşkım.

Uzakta Olsanda Hayalinle Avuturum kendimi, Sen hep Gül Sevgilim işte ben ozaman Dünyanın Kahrını görmemezlikten gelirim, Gül Yüzlüm Benim.

Bir Kalbin içinde iki mahkumuz ve bu bir ömür böyle olucak sevgilim ne sen benden ne de ben sende ayrılamayız seviyorum Seni.

Sen Pembe Hayallerim değil sen Benim Bembeyaz Dünyamsın. Çukü Hayaller Biter ama dünya ölene kadar döner..

Bu Aşk Asla Bitmeyecek! Kalbim Attığı Sürece Gözlerim Sadece Sana Bakacak Biz Böyle Öğrendik Böyle Gideriz!

Her Aşk Kendi Hayatında Bir Anlam Taşır, ve Sen Aşkım Bende bir Anlam Değilsin Sadece Sen benim gerçekleri yaşadığım Dünyamsın.

Yalan hayatta Gerçek Aşkı Yaşamaya Çaba Göstersekte bir gün masal olucağız, fakat kalbimin attığı gerçek seni sevdiğim gibi…

Kim Nederse desin, Yalan Hayatımda, yalan insanlar arasında kalmış tek gerçeksin benim için.

Sigara içiyorsam Sebebi Sensin, Sen bir Dumansın içimde Yaşatıyorum Seni, Sen Yanımda Değilsin Ya işte Sigaramın dumanında hayal Ediyorum Seni, Ben Seni böylede Severim Sevgilim.

Sen 4 Mevsimi yaşadığım tek güzelliksin bu hayatta aşkım

Kalbim Atıyorsa Sebebi Sensin, Gözlerim bakıyorsa gördüğüm sensin, nefes alıyorsam oksijenim sensin sevgilims en benim için kısacası bir hayatsın Aşkım.

Sen hayatımda bir yıldız değil, sen dünyamda bir güneşsin seninle aşkım, bu güneş hiç batmayacak yıldızlar dünyamızda yer almayacak sen hep ilk ve tek olucaksın bende bebeğim.

Her Attığım Adımda adını, her baktığım yerde hayalini, her aldığım nefeste nefesini hissediyorum ben sadece seni seviyorum Aşkım.

Soğuk bedenimi bakışlarınla ısıt, sen nefes aldığın sürece bende bakışlarınla yaşamak istiyorum aşkım. Cennet gözlerin Bana Hayat Veren tek gerçek Aşkım.

Sana Söyleyemediğim Aşk Sözlerim Odamın Duvarlarında Yazılıdır Sevgilim.

BİLGİLER
tarafından 08 Mart 2017 - 19:07 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3.127 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: