TarzOkey Site Sahipleri: NiLayCa Ve ][-ŞaRa-][ Dır.

TarzOkey.Com adresine hoşgeldiniz. Sizlere hoş vakit geçirmek temennimizdir.

Elveda Sözleri

Bir Kısa Elveda Sözü dudaklarımda fısıldarım sessizce, aklıma gelir yaşadıklarımız bir tebessüm ederim geçmişe. Şimdi anlıyorum sensizlik bana en güzel hediye gidiyorum hayatından elveda sana güle güle…

Doğmayan güneşlerim sayıyorum yalanlarını, sözlerini hiç duymamış gibi umursamazlıktan geleceğim bugünden sonra, sen aslınd ayalandın benim hayatımda ben ise sana inanan bir kurbandım yalnızlar rıhtımında.

Bugün yeni bir hayat yolu çiziyorum kendime, bugün sadece hayatın içinde BEN olacağım kelimeler yazıyorum ümitlerime, artık sensiz bir hayata koşuyorum mutluluklarım ve ümitlerimle elveda sana ve yalan sözlerine..

Sen hergün yalanan günlerin değerini bilemezken ben nefes aldığım her anıma şükrediyorum! Sen attığın yalanların cezasını ahirette vermeyeceğini düşünerek yaşarken, ben Dualarımla yarınlarımda yaşamak için ümit besliyorum… Elveda sana..

Artık sana senden daha uzağım artık ağlayan gözlerimi susturdum, içim acırken seninle sensiz olarak gülmeyi öğrendim aslında benim derdim senmişsin! sensiz mutluluğun farkına vardım elveda sana..

gülüyorum sana ve yalanlarına, gülüyorum her ihanetine ve kendini aldattığın günlerine, aslında sen bir boş zamansın sadece kendini aldatan bir yalancısın, aramızda ki fark sen yalanlarınla ben ise gerçeklerimle mutluyum..

Kim inanır sana ve attığın yalanlara? Sen bile kendine inanmazken ben nasıl inanabilirim yalanlarına? Sen mutlu olduğunu sanıyorken ben senin kendini kandırdığını hep gördüm ve artık sabrım kalmadı elveda sana..

Seni düşündükce gülüyorum kendime, sen bir yalandın ve bende sana ortak olan tek gerçektim, beni kendine benzetemeden gidiyorum hayatında sana ve hayallerine mutlu yarınlar dileğimle elveda…

inanarak başladık bu ilişkiye, aslında ben inandım ve sen yalan attın, hep gülerken sana sen sadece yalanlarınla mutlu olmaya çalıştın benim hayatımda, aslında ben hep güldüm sana şuan olduğu gibi elveda sana..

Senin sözlerinde hayatın gibi yalan, ALLAH bir’dir lafındna başka hiç bir sözüne inanılmaz buna inan!!! Senin aradığın mutluluk değil sadece o günü mutlu yaşamak inan.. Elveda sana..

Birgün düşüneceksin ben neredeyim diye… ozaman anlayacaksın ve gerçeklerle yüzleşeceksin, belki aklına gelirim belkide gelmem! şunu bil ki beni aradığında ben başka rüyalarda olacağım elveda sana..

üşümüş bedenimi ısıtsın istedim ellerin, gözlerine baktığımda kalbimin yeniden attığını istedim hep seninle, nefesim olursun sandım belki mutlu olurduk seninle, sen hep sahte hayata inandırmışsın beni yalanların kucağında!!! Elveda sana…

inahetinin bedeli ayrılık, şimdi gidiyorum uzaklara sensizliğe doğru, içimi yaktın bitirdin bende ki beni, Helal olsun derim yinede kendime mutlu olurum yalancı sevgili elveda sana…

Kimse bilemeyecek sana olan nefretimi, hep beddualarımda olucaksın sanma mutlu olabilirsin bensiz! her güldüğünde gözlerim gelsin aklına, belki gerçeklerle yüzleşirsin yalan rüyalarında! Elveda sana mutlu ol yalanlarınla…

Her insan doğar,büyür ve ölür… işte bizde seninle gözgöze geldiğimiz gün yeniden doğduk, el ele tutuştuğumuz gün yaşadık ve yalanlarının sayesinde öldük, elveda sana merhaba yeni hayatlara..

Kalbim kırılsada yalan olmuş sözlerinle, içim acısada ümitlerin battığı bugünde sana lanet ediyorum ve her lanetimle sende benim gibi ol diyorum içim acısada elveda sana için yansada sensizliğe merhaba diyorum..

Seninle ayrılık imkansız derdim kendime, seninle buldum sanırdım hep hayatı, sen hep hayatımda ki gerçek sanırdım ama sen hep gerçek sandığım bir yalanmışsın geçde olsa anladım..

sen beni bitirmedin aslında sen içimde ki seni bitirdin attığın her yalanınla, ben sana değil gözlerine inanmıştım aslında, onlarda yalan oldu sahte gözyaşlarınla elveda sana..

inanıyorum bir gün güleceğime, inanıyorum kendim gibi gerçek gözlere gözlerimin değecegine, inanıyorum bir gün bende bir hayat çizeceğime ve inanıyorum ki sende hep böyle yalancı ve sahte rüyalar içinde kendini mutlu zennedeceğine elveda sana..

Seninle kurdum hayallerimi hep, seninle mutlu olurum sanıyordum mutsuz olduğum günlerin inadına sana sarıluyordum ve herzaman SEN diyordum aldığım nefeste, ama ama gel gör ki ne sen sarıılacak kadar gerçeksin nede ben sana sarılacak kadar güçlüyüm elveda sana..

Gidene dur diyemem yol onundur, yalan olana gerçek diyemem o hep rüyadır.. Sana mutluluklar dilesemde sen hep yalanların içinde mutlu olacaksın bilirim çünkü senin adın yalancı be sevgilim… elveda sana..

Hayat nefes alabildiğince yaşanmaya değer, hayat nefes olacağın kişiyi bulunca yaşanır ama senin gibi insanlar sadece zaman kaybı olur gerçeklerin içinde, sen bir istisnasın hayatımda ve artık seni noktalandırıyorum elveda sana..

Her insan şerefi ile yaşar hayatı ve gururla yaşamalıdır kendi hayatını, her insan şerefi ile yaşar sevgisini benim gibi, şerefsizler ise kaçar gider gerçeklerden senin gibi… Elveda sana..

Senden ayrıldığımda sanmaki ölürüm, hayattan zevk almam, yüzüm gülmez, bunları zaten seninle yaşadım, şimdi mutlu olmaya gidiyorum sensiz hayatımla birlikte kendime bir yol çiziyorum içinde sadece BEN’im olduğum elveda sana..

sensiz ölürüm, yaşayamam, gülemem, nefes alamam, ağlarım, gibi standart klişe olmuş kelimeler yazacağımı sanıyorsan yanılıyorsun tıp kı beni yanılttığın gibi, şimdi ben seni yanıltuyorum değil mi? senin sevdiğin kadar sevdim ben seni elveda sana yalancı sevgili..

Aslında durumumuz o kadarda vahim değil, yine aldatan ve aldatılanın hikayesi, yalancının ve inananın muhabbeti, ihanetin ve sevenin feryadı aslında durum giden yani ben ve yalanlarıyla mutlu olan seni’n hikayen.. sonuç ne önemli olan o işte 2 kelime ELVEDA SANA!!!

seven söz dinler, her söyleneni dinlerken söylenenlerin haricinde hareketlerde bulunmaz, seven söz dinlemiyorsa ya sevmiyordur yada seviyor gibi görünür seven sevileni dinliyorsa hala bu mesajı yazıyordur demektir benim gibi!!1 Ama söz dinlemeyen senin gibi olunca sadece elveda diyebilirim sana..

herzaman hayatı yaşarım pozitif yönüyle, uğraşamam hiç negatiflerle, bir yalan türküsü ezberlemişsin ağzında anlatırsın bütün hayatındaki insanlara ben yaşarım hayatı doğrularla hadi sana elveda mutlu ol yalanlarınla..

Zaman seninle boş geçmiş bunu şimdi anlıyorum, senin peşinden koşarken hep zamanı yemişim bilmeden.. sen yalancısın ve yalanlarınla sadece güçsüzleri kandırırsın ben artık sana değil kendime inanıyorum hayatım… elveda sana mutlu ol yalanlarınla…

Ben hep kendimi sevdim aslında, saf ve temiz olan kalbimi sevdim inandığım için senin gibi insanlara, bu devirde benim gibisi olamaz hayatında haydi şimdi sana elveda mutlu ol yalanlarınla ve yalan aşklarınla…

Seninle içtiğim ilk çay gibiydi kalbim sıcacık ve taze, seninle mutluydu gözlerim sanki güneş sendin benim için, seninle huzurluydu bedenim taaki yalanlarının su yüzüne çıkana kadar, şimdi yine yalnız ve yine kendimle başlıyorum hayata elvede yalanlara! Aslında elveda sana benim için en büyük yalan sensin..

Dur gitme demiyeceğim sana! git gidebildiğin kadar uzağa benden!!! Şimdi sakın geri dönme yola başlamışken sonuna kadar git bensiz git gidebildiğin yere kadar yalanlarınla birlikte elveda sana yalancı elveda sana…

Kalbim bugün daha huzurlu, gözlerimde renk nefesimde hayat gülüşümde şarkılar var bugün… Aslında bunun tek sebebi sensin çunkü bugün sensiz yaşadığım ilk gün bugün benim nefes aldığım ilk gün elveda sana ihanetlerinle elveda sana yalanlarınla elveda sana sessizliğinle Elveda sana…

BİLGİLER
tarafından 08 Mart 2017 - 19:07 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3.448 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: